Украина, г.Киев
ул.Пушкинская,25б
офис 1
067 728 02 95
095 076 17 72
044 235 50 32
Головне у круїзі з дітьми

Похожее изображение

Ясла і послуги няні
Ясла на борту круїзних лайнерів зазвичай працюють не цілодобово, тож піднявшись на борт, обов'язково дізнайтесь розклад і забронюйте місця. За окрему плату можуть бути доступні послуги няні. Кожна круїзна компанія має свої правила щодо того, з якого віку діти допускаються у круїз. Так, у круїзах від Disney можуть подорожувати малюки віком від 12 тижнів, а ясла можна забронювати максимум на 15 годин на весь круїз. Круїзні компанії NCL, Carnival та Royal Caribbean запрошують на борт дітлахів, яким вже виповнилося 6 місяців.  
Що потрібно мати з собою?
Візьміть на борт кілька іграшок, необхідні ліки, дитяче харчування, підгузники, серветки, крем проти засмаги тощо. Безкоштовно на борту Вашому малюкові запропонують дитяче ліжечко, іграшки в дитячому клубі, стільчик. За окрему плату доступні дитячі серветки, підгузки, коляски, молочні суміші.

Ванна
У двомісних внутрішніх і зовнішніх каютах є душова кабіна, але не завжди передбачена ванна. Щоб зручніше було купати малюка, краще бронювати сімейну каюту чи сьют, де ванна передбачена. 

Пральня
Якщо Ви не хочете брати з собою в поїздку багато дитячого одягу, який займе багато місця, можете взяти лише кілька комплектів і при потребі випрати їх на борту. Практично на кожному лайнері є пральня, послуги якої оплачуються додатково.

Дитячі ліжечка
Більшість круїзних компаній пропонують безкоштовне дитяче ліжечко у Вашій каюті, але Ви повинні попросити про нього заздалегідь. Так Вам не доведеться брати з собою у круїз власний дитячий манеж.

Дитячі візки
На більшості круїзних лайнерів також передбачені прогулянкові дитячі візки, тому, якщо Ви хочете заощадити місце в своєму багажі, можете просто використовувати ті, які нададуть на борту. Деякі круїзні компанії пропонують безкоштовні візки, а в деяких ця послуга потребує додаткової оплати.

Годування
Ви маєте взяти на борт все необхідне для годування малюка. На багатьох круїзних лайнерах можна купити пляшечки та інший посуд, але вони коштуватимуть дорожче. Можете взяти з собою також дитячі суміші, хоча більшість круїзних ліній запропонують Вашому малюкові дитяче пюре.

Підгузки
Підгузки, дитячі серветки та інші предмети гігієни можна буде замовити у каюту на борту, завжди перевіряйте ціну та доступність цих товарів, оскільки правила на кожному лайнері відрізняється. За таку послугу необхідна доплата, але з іншого боку, Ви заощадите місце у валізах, якщо не упаковуватимете підгузків з собою.

Круїзні компанії, де буде зручно з дітьми
На сімейний відпочинок з дітьми орієнтовані ряд круїзних компаній, зокрема Disney та Carnival - на борту лайнерів передбачені найрізноманітніші сервіси для батьків і дітей. Не менш комфортними для сімей з малюками будуть круїзи від Costa, MSC та Royal Caribbean, де доступні практично всі з вище перелічених сервісів - від послуг няні до дитячого харчування. Обирайте свій круїз і вирушайте разом зі малюком відкривати нові горизонти!